جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اعمال لیله‌الرغائب

مدافعان حریم خانواده

حوزه/ اولین گردهمایی علمی ـ تخصصی «مدافعان حریم خانواده» به همت اداره زن و خانواده مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه، خانم زاهره سادات میرجعفری از برگزاری اولین گردهمایی علمی ـ تخصصی «مدافعان حریم خانواده» به همت اداره زن و خانواده مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران و قرارگاه جهاد گران گمنام خبر داد.

وی افزود: این گردهمایی با حضور بیش از ۱۲۰۰ نفر از فعالان شاخص عرصه عفاف و حجاب، اساتید حوزه و دانشگاه و پژوهشگران و محققین حوزه عفاف و حجاب در مشهد مقدس برگزار می‌ شود.

رئیس اداره زن و خانواده مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران، هدف از این گردهمایی را برگزاری کارگاه های تخصصی حجاب و عفاف، همکاری در برگزاری رویداد ملی ایده پردازی حجاب و عفاف و شرکت در برنامه های عملیاتی گردهمایی، شبکه سازی فعالان حجاب و عفاف، شرکت در جشنواره رسانه ای عفاف و حجاب، نمایشگاه مدل‌سازی تجربه های موفق ترویج حجاب و عفاف و نمایشگاه تخصصی کتاب حجاب و عفاف عنوان کرد.

وی با بیان این که حدود ۳۰۰ نفر از طلاب موفق عرصه زن و خانواده که دوره های تخصصی این عرصه را در دو سال گذشته با موفقیت طی کرده اند، در این گردهمایی شرکت می کنند، ادامه داد: در این گردهمایی علاوه بر اهدای گواهی، از فعالان دوره تخصصی نیز تجلیل به عمل خواهد آمد.

خانم میرجعفری خاطرنشان کرد: اولین گردهمایی علمی ـ تخصصی «مدافعان حریم خانواده» جمعه ۱ مهرماه تا ۶ مهرماه ۱۴۰۱ در مشهد مقدس برگزار می شود

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}